Hakkımızda

Dağlar Yangın Söndürme Sistemleri Hakkında

2005 yılında kurulan Dağlar Yangın Söndürme Sistemleri yangından korunma ve söndürme sistemleri ile söndürücü ve güvenlik ekipmanları alanında hizmet vermektedir.

Uzman çalışan kadrosu ile üretim tesisimizde, gelişmiş makine parkuru, yeni nesil CNC makineleri ile  yangın ekipmanları ve yangın tüpleri seri üretimini ve dolumları yapmaktadır.

Konusunda uzman mühendis kadrosu ve ar-ge çalışmaları ile ulusal düzeyde otel, otoyol, tünel, toplu taşıma, konut, iş, okul ve alışveriş merkezlerinin yangın güvenlik sistemleri danışmanlığı, projelendirilmesi, uygulama ve sistemlerin periyodik ya da isteğe bağlı teknik servis, bakım ve onarım işlemleri ve ürün tedariki gerçekleştirmektedir.

Sektörde geniş ürün kategorisi ile lider firmalar arasında yerini alan Dağlar Yangın İstanbul’da Başakşehir ve Bağcılar'da yer alan iki farklı şubesiyle tüm il ve ülke geneline hizmet vermektedir.

Firmamız yangın  güvenliğine üst düzey ve sürdürülebilir çözümler sunan, Türkiye’nin en kapsamlı yangın söndürme ve güvenlik ekipmanları firmaları arasındadır.